Teknik Servisler İçin Çağrı Merkezi

Kurumsal yada özel olsun tüm teknik servislerde kaliteyi etkileyen en önemli faktör iletişimdir. Doğru iletişim kurulamayan hiç bir müşteri memnun edilemez. Cevaplanmayan telefonlar, sürekli meşgul çalan telefonlar, unutulan teknik destek müşteri kaybı sebeplerinin en başında gelir. Ondialer çağrı merkezi çözümleri ile müşterilerinizi tanır, hiç bir çağrıyı kaçırmazsınız. IVR dialer özelliği sayesinde otomatik aramalar yapabilir, siz meşgulken gelen çağrıları bekletebilirsiniz. Müşteriyi bir kaç tuşlama ile istediği departmana yönlendirebilir, zaman ve iş gücü kaybının önüne geçebilirsiniz. İşlem süresi yaklaşan cihazlar için geri arama hatırlatıcısı sayesinde bildirimler alabilirsiniz. Müşterilerinize teknik servis işlemi sonrası otomatik anketler yönlendirebilir, personelleriniz ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Kampanyalardan müşterilerinizi haberdar ederek daha fazla iş yapabilirsiniz. Örneğin, klima yada doğalgaz kombi temizliğinde belirli aylarda düzenlediğiniz kampanyaları duyurabilir, bakım zamanı gelen daimi müşterilerinize hatırlatma aramaları yapabilirsiniz. Bu aramalar müşterilerinizi daha özel hissettirerek aksiyonlarınızı daha başarılı kılar.

İşyerinde, evde, dışarıda yada seyahat halindeyken, her hangi bir internete bağlı mobil cihazınızdan çok daha uygun fiyatlarla çağrı merkezinizi yönetebilir, müşterilerinize her an ulaşılabilir olursunuz. Belirli saatler dışında otomatik sesli yanıt sistemleri ile müşterileriniz için randevu oluşturabilirsiniz. Ya da siz meşgulken kurulum, arıza vb. durumlar için otomatik randevular alabilir, bu randevular ile ilgili tüm detayları Ondialer çağrı merkezi sistemi ile inceleyebilirsiniz.

En önemli faktörlerden biride çağrı kayıtlarıdır. Herhangi bir ek cihaza gerek kalmadan tüm çağrılarınız bulut sunucularda depolanır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde bu çağrılara tekrar tekrar ulaşabilirsiniz. Tüm çağrılarınız üst düzey güvenlik yöntemleri ile sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde saklanır.