Hastane Randevu Sistemi

HASTANE RANDEVU SİSTEMİ

Yapay Zeka Destekli Doğal Dil İşleme: Randevu sistemimiz, yapay zeka destekli doğal dil işleme teknolojisiyle donatılmıştır. Bu teknoloji sayesinde hastalar, doğal dilde taleplerini iletebilirler. Örneğin, "göz doktoruna randevu alma istiyorum" gibi bir ifadeyle sisteme taleplerini iletebilirler. Yapay zeka, hastaların taleplerini anlar ve hangi birimle ilgili randevu almak istediklerini belirler. Bu sayede doğru birime yönlendirme yapılır ve iletişim daha etkili hale gelir. Hızlı ve Kolay Arama Cevaplama: IVR sistemi, gelen aramaların daha hızlı ve kolay bir şekilde cevaplanmasını sağlar. Hastalar, IVR sistemine bağlanarak randevu alma sürecini hızlandırabilirler. IVR, bir dizi seçenek sunar ve hastaların randevu almak istedikleri birimi seçmelerine yardımcı olur. Bu sayede , hastalara daha kısa bekleme süreleri ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunulur.Kullandığınız diğer HBYS yazılımlarına entegre edilebilir. Kişi doğrulaması ivr sistem üzerinden yapılır. Hastane randevu sistemi modülümüz, Enlil randevu sistemi entegrasyonu, IVR doğrulama sistemi, yapay zeka destekli doğal dil işleme ve hızlı arama cevaplama gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede hastaların randevu süreci daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetilir, hastane personelinin iş yükü azalır ve verimlilik artar.

Yapay Zeka Destekli

Teknolojinin gerisinde kalmayın. Alışılmış randevu sistemlerinin dışında, tamamen yapay zeka destekli randevu sistemi ile tanışın.

Akıllı Yönlendirme ve Senaryolar

Yapay zeka destekli dil algılama ve akıllı IVR sistemi sayesinde, hastalarınız hiç zaman kaybetmeden ilgili birimlere yönlendirilir. Hastalarınız tüm işlemlerini doğal dil işleme sistemi sayesinde hiç bir tuşlama yapmadan konuşarak halledebilir.

Herzaman Güvenli - %100 Yerli

Mümkün olan en üst düzey güvenlik önlemleri ile modern yazılım dilleri kullanılarak yazılan Ondialer Hastane Yönetim Sistemi, gelişmiş ve doğal dil öğrenme sistemleri ile eğitilmiş profesyonel bir yapay zeka belleğine sahiptir. Tüm veriler özel algoritmalar sayesinde güvenli şekilde işlenir.

Entegrasyon Uyumluluğu ve Ek özellikler

Yapay zeka dil işleme modelli sistemimiz tüm HBYS sistemlerine entegre edilebilir. Kişi doğrulaması, hızlı arama ve cevaplama, Enlil randevu sistemi entegrasyonu, IVR desteği gibi yüzlerce özelliği bünyesinde barındırır.