Predictive Dialer

OTOMATİK ARAMA İLE OPERASYON VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRIN

Predictive Dialer Özelliği ile belirlediğiniz kişi listeleri için otomatik arama kurgulayabilirsiniz. Tahmine dayalı matematiksel bir algoritma ile Ondialer, müşteri temsilcilerinin cevapsız ya da meşgul aramalarla zaman kaybetmesini engeller. Müşteri temsilcileri, müşteri tarafından yanıtlanan çağrılar ile ilgilenir. Ondialer Predictive Dialer, müşteri temsilcilerinin uygun olduğu zaman aralığında aramaları başlatır ve listenin aranma hızını bu tahminlere göre hızlandırır ya da yavaşlatır. Başarısız aramalar için aramayı tekrarlama ya da numaranın listeden çıkarılması sağlanmaktadır.

Otomatik Arama Yönetimi

Ondialer Teknolojisi ile oluşturduğunuz listeler için arama kurallarını özelleştirebilirsiniz. Ulaşılamayan numaraların gün içerisinde tekrar kaç kez ve hangi aralıklarla aranacağını belirleyebilir, bu sayede aramaları hedeflerinize göre düzenleyebilirsiniz. Yapılan aramaların verimini Ondialer’ın canlı izleme ekranları üzerinden takip edebilirsiniz.

Operasyonel Verim Artışı

Predictive Dialer Özelliği ile manuel aramaya kıyasla yapılan arama sayısını ve müşteri temsilcilerinin verimliliğini arttırabilirsiniz. Çağrı merkezi operasyonunuz için zaman tasarrufu sağlayabilir, iş yükünü azaltabilirsiniz. Örneğin; bir kampanya hakkında müşterilerinizi bilgilendirmek istediğinizde temsilciler tarafından otomatik olarak aranmasını sağlayabilir, müşterilerinizi hızlı bir şekilde bilgilendirebilirsiniz.

Geri Arama Talepleri Yönetimi

Ondialer Predictive Dialer Özelliği ile geri arama talebi bırakan müşterilerinizi takip edebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen geri arama talepleri oluşturduğunuz otomatik arama kurgusuna eklenir ve müşteri temsilcileri çağrı için uygun olduğunda taleplere otomatik olarak dönüş sağlanır. Bu sayede müşteri memnuniyetini arttırabilir, yapılan dönüşleri detayları ile takip edebilirsiniz. Kaçan çağrılarınızı oluşturduğunuz otomatik arama kurgularına ekleyebilir, hatayı azaltarak müşterilerinize hızlı dönüşler sağlayabilirsiniz.

Toplu Liste Yükleme Seçenekleri

Ondialer Teknolojisi ile müşterileriniz aramak için Excel formatında listeler oluşturup sisteme yükleyebilirsiniz. Tek tek kayıt oluşturma yükünden kurtulur, müşterilerinizi buluta taşıyabilirsiniz. Kaçan çağrılarınızı otomatik olarak ayırabilir daha sonra otomatik olarak arayabilirsiniz. Listelerinizi çeşitli aksiyonlara göre ayırabilirsiniz.

Raporlama

Ondialer Teknolojisi ile otomatik aramalarınızı canlı izleyebilir, gerekli durumlarda anlık müdahale gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik arama tamamlandığında rapor oluşturabilirsiniz. Raporlar ile verimliliği ölçebilir, geliştirilmesi gereken konuları tespit edebilirsiniz. Oluşturduğunuz raporları kullandığınız CRM yazılımına otomatik olarak aktarabilir ve CRM üzerinden de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Çağrı merkezi operasyonlarınızı buluta taşımanın zamanı geldi.

Etkili Yönetim ve Gerçek Zamanlı Denetim için Buluta Geçin!