IVR Dialer

ONDIALER İLE OTOMATİK ARAMALAR YAPIN!

IVR Dialer teknolojisi sayesinde aranması gereken müşterilerinizi otomatik olarak arayabilir, iletmek istediğiniz bilgileri iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisine gerek olmadan Ondialer IVR Dialer ile kişi listelerinizi yükleyip iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Ondialer IVR Dialer ile müşterileriniz otomatik olarak arayarak memnuniyet anketi düzenleyebilirsiniz. Anket sonuçlarına göre müşteri memnuniyetinizi belirleyip, raporlar sayesinde iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Çeşitli raporlar ile iş akışınızı ve işle ilgili aksiyonlarınızı daha kolay alabilirsiniz.

Operasyonel Verim Artışı

Ondialer IVR Dialer ile otomatik aramalar yaparak kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz. Müşterilerinize kampanyalardan yada duyurulardan haberdar olmak isteyip istemediklerini otomatik olarak sorabilir ve bu doğrultuda müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Toplu hizmet yada sözleşme değişimlerinde tek tek müşterileri arayıp bilgi vermek yerine toplu otomatik aramalar yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın iş yükünü azaltıp, işinize odaklanmanız için daha fazla zamana sahip olabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Ondialer Teknolojisi ile sahip olduğunuz müşteri listeleri için arama kurallarını özelleştirebilirsiniz. Ulaşılmayan müşterileri gün içinde tekrar arayabilir yada takvimde yeni bir gün oluşturabilirsiniz. Ayrıca yapılan aramaları takip ederek yada canlı olarak izleyerek kampanyalarınızı en etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Toplu Liste Yükleme Seçenekleri

Ondialer Teknolojisi ile müşterileriniz aramak için Excel formatında listeler oluşturup sisteme yükleyebilirsiniz. Tek tek kayıt oluşturma yükünden kurtulur, müşterilerinizi buluta taşıyabilirsiniz. Kaçan çağrılarınızı otomatik olarak ayırabilir daha sonra otomatik olarak arayabilirsiniz. Listelerinizi çeşitli aksiyonlara göre ayırabilirsiniz.

Çağrı merkezi operasyonlarınızı buluta taşımanın zamanı geldi.

Etkili Yönetim ve Gerçek Zamanlı Denetim için Buluta Geçin!