RootMobile

ROOTMOBİLE

RootMobile ile mobil cihazınızdan aramalar yapabilir, gelen çağrıları yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca çağrı yönlendirme, çağrı bekletme gibi tüm çağrı merkezi fonksiyonlarını eksiksiz şekilde yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezinizi Mobil Cihazınızdan Yönetin

Ondialer Çağrı Merkezi Sistemi'nizi akıllı telefon, tablet ve benzeri akıllı cihazlarınızdan yönetebilirsiniz. RootMobile yazılımı ile tüm çağrı fonksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz Yerden Erişin

RootMobile ile dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlı mobil cihazlarınız ile çağrı merkezinizi yönetebilirsiniz. Sim kart veya e-sim kullanmanıza gerek kalmadan, ülkelerin mobil operatörlerinden bağımsız olarak, sadece internet üzerinden tüm müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Modern Ara yüz & Kodlama

RootMobile ara yüzü ve kodlaması, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özenle kodlandı. Hızlı ve gelişmiş ara yüzü sayesinde çağrılarınızı sorunsuz şekilde yanıtlayabilir, üstün güvenlik alt yapısı ile tüm çağrılarınızı güven altında tutabilirsiniz.

Entegrasyon Uyumluluğu ve Ek özellikler

RootMobile sistemi Ondialer Çağrı Merkezi Yazılımı ile tam uyumludur. İsteğe ve ihtiyaca göre diğer sistemler ile entegre edilebilir, işletmenizin ihtiyaçlarına göre ek özellikler eklenebilir.