İletişim Yönetim Sistemi

İLETİŞİM YÖNETİM SİSTEMİ

Ondialer İletişim Yönetim Sistemi, kullanıcıların tüm popüler sosyal ağlarını tek bir yerde toplayıp iletişim kurmasını sağlar. Whatsapp, Messenger, Email, Telegram vb. sosyal ağlarınızdan gelen mesajları yanıtlayabilir, otomatik mesajlar gönderebilir, farklı birimlere aktarabilirsiniz. Tüm mesajlarınız tek bir panelde görünür, bu sayede size zaman tasarrufu sağlar.

Çoklu Cihaz Desteği

Ondialer İletişim Yönetim Sistemine internete bağlanabilen ve tarayıcı desteği olan tüm cihazlardan giriş yapabilir, dünyanın neresinde olursanız olun mesajlarınızı yanıtlayabilirsiniz.

Akıllı Yönlendirme ve Senaryolar

Gelen mesajları kategorilere ayırarak farklı birimlere aktarabilir, bu mesajlar için çeşitli senaryolar oluşturabilirsiniz. Örneğin; Whatsapp kanalından gelen müşterileri otomatik yanıtlarla karşılayıp, seçenekler arasından seçtiği talebe göre farklı birimlere yönlendirebilirsiniz. Daha detaylı konularda ise birim içerisindeki yetkili kullanıcılara yönlendirme yapabilir, kişilerinizi bu senaryolara göre rehberinize kayıt edebilirsiniz. Ayrıca görüşme esnasında kendinizin görebileceği şekilde, konuşmalara ek notlar ekleyebilirsiniz.

Modern Tasarım & Gelişmiş Kodlama

Mümkün olan en üst düzey güvenlik önlemleri ile modern yazılım dilleri kullanılarak yazılan Ondialer İletişim Yönetim Sistemi, gelişmiş yönetim paneli sayesinde size iş ve zaman tasarrufu sağlar. Aynı anda onlarca cihaz ve tarayıcıda çalışmak yerine tek bir panelden tüm mesajlarınızı yanıtlayabilirsiniz.

Entegrasyon Uyumluluğu ve Ek özellikler

Ondialer İletişim Yönetim Sistemi'ni kullanım amacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Tüm kurum ve kuruluşlarda arıza, şikayet, istek ve talepleri otomatik şekilde alabilir, bu çağrılara uygun aksiyonları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli entegrasyonlar ile müşterilerinizin şifre değişiklik talebi, kargo sorgulama, sipariş ve/veya ödeme kontrolü gibi tüm işlemlerini yapabilirsiniz. Operasyonlarınızda iş yükünüzü azaltabilir, müşterilerinize 7/24 hizmet sağlayabilirsiniz.