E-Ticaret için Çağrı Merkezi Çözümleri

Günümüzde e-ticaret fiziksel alışverişlerden çok daha ileri bir boyuta yerleşti. E-ticaret dünyasında küçüklü büyüklü milyonlarca işletme bulunuyor. Sürekli bir rekabet içinde yer alan işletmeler arasında büyük şirketler küçük şirketlerin önüne rahatlıkla geçebiliyor. Ticarette rekabeti azaltıp, bir tık öne geçebilmek için müşteri memnuniyeti en önemli faktör. Hemen hemen her kullanıcı ürün alımı yapmadan önce mağaza yorumları, iletişim, kargolama gibi konulardaki başarılarını kontrol etmekte. İletişim puanı düşük olan işletmeler diğer işletmelere göre daha az tercih edilmekte. Müşteri ürün ile ilgili her konuda işletme ile irtibat halinde olmak istemektedir. Aradığında ulaşamadığı durumlarda yada meşgul çalan telefonlarda güven kaybı yaşanmaktadır. Tüketici ulaşamadığı telefonlar için ürünü aldığında da her hangi bir muhatap bulamayacağını düşünür.

E-ticaret denizinde ön sıralarda yer alabilmek için Ondialer Çağrı Merkezi Çözümlerini tercih edebilirsiniz. Ondialer ile siz meşgulken müşterilerinizi bekletebilir, otomatik asistanlar ile ürünleriniz hakkında yada satışla ilgili bilgiler verebilirsiniz. Örneğin giyim üzerine yer alan işletmenizde müşterinize “Erkek giyim için 1’i, Kadın giyim için 2’yi” yada “Çocuk kıyafetleri için 3’ü” gibi otomatik bilgilendirme sistemleri yapabilirsiniz. Sipariş takibini merak eden bir tüketiciye “Şipariş takibi için 4’ü tuşlayın. Size verilen 11 haneli kargo takip kodunu girin, Siparişiniz şuan yolda…” gibi otomatik cevaplar sunabilirsiniz. Bu sistemler sayesinde işinize odaklanmanız için bolca vaktiniz olur. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmiş olursunuz. Geriye bol bol mutlu müşteriler kalır….

E-ticarette en önemli faktörlerden biride raporlardır. Raporlar tüketiciler hakkında en detaylı bilgiyi sunar. Bu sanal pazar içinde müşterisini en iyi tanıyan, müşterinin taleplerine en iyi hitap eden işletmeler kazanır. Müşterilerinize Ondialer sayesinde otomatik anketler yönlendirebilir, memnun olmadığı konuları veya taleplerini öğrenebilirsiniz. Hiç bir şekilde zaman kaybetmeden tamamen otomatik aramalar ile işlem yapılır ve sizlere sadece sonuçları yorumlamak kalır. İşletmenize kaliteli bir görünüm katmak için Ondilar Çağrı Merkezi Çözümleri’ni hemen kullanmaya başlayın. Üstelik her hangi bir taahhüt ücreti ödemeden…